BT136-600D TO-220
Micros
BT136-600D TO-220 RSS 0.99 0.99 0.80 + VAT
Kod:
5a36d9
Producent:
YFW
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+55% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.64
Triak; It=4,0A; Vdrm=600V; Igt=10mA; Odpowiednik: BT136-600D,127; BT136-600D-CDI;