BTB16-800B TO-220
Micros
BTB16-800B TO-220 RSS 2.95 2.95 2.40 + VAT
Kod:
7d3b4b
Producent:
ST
Obudowa:
TO-220
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+82% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
1.62
Triak; It=16A; Vdrm=800V; Igt=50mA BTB16-800BRG