RAD ICKSMDA13SA RAD ICKSMDA13SA
Micros
RSS
1.48
1.20 + VAT
- Kod:
- Producent:
- FISCHER
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -11% (28.01.2026)
- Poprzednia cena:
- 1.67
Sugerowane produkty dla 63k
Radiator; ICK SMD; długość=13mm; szerokość=6.3mm; wysokość=4.8mm; 63K/W; anodowany