WA B72510E0250K062 WA B72510E0250K062
Micros
WA B72510E0250K062 WA B72510E0250K062 RSS 0.27 0.27 0.22 + VAT
Kod:
127392
Producent:
EPCOS
Zmiana ceny:
-3.57% (04.04.2026)
Poprzednia cena:
0.28
Napięcie warystora: 39V; 25VAC; 31VDC; SMD; 0805; 80A; 300mJ; 250pF; 8mW; temperatura pracy: -55°C~125°C