MJF15031G TO-220FP
Micros
MJF15031G TO-220FP RSS 4.65 4.65 3.78 + VAT
Kod:
8a97ad
Producent:
ON-SEMICONDUCTOR
Obudowa:
TO-220FP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
5.09
Tranzystor PNP; 40; 2W; 150V; 8A; 30MHz; -65°C ~ 150°C; Trans GP BJT PNP 150V 8A 2000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220FP