Z MT26-71600-026LF Z MT26-71600-026LF
Micros
Z MT26-71600-026LF Z MT26-71600-026LF RSS 4.47 4.47 3.63 + VAT
Kod:
191375
Producent:
AMPHENOL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.44% (28.02.2026)
Poprzednia cena:
4.28
gniazdo; 26pin; raster: 2.54mm; do kabli AWG 1.27mm, kolor szary, ze spinaczem, styki złocone seria Quickie