0402WGF2493TCE
TME
0402WGF2493TCE RSS 0.00 0.00 x 10000
MPN:
0402WGF2493TCE
Zmiana ceny:
-1.79% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; SMD; 0402; 249kΩ; 62,5mW; ±1%; 50V; -55÷155°C