ERJ1TRQF6R2U
TME
ERJ1TRQF6R2U RSS 0.70 0.70 x 4000
MPN:
ERJ1TRQF6R2U
Zmiana ceny:
-14% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.81
Rezystor: thick film; SMD; 2512; 6,2Ω; 1W; ±1%; ERJ1TRQ; 200V