0603WAF2613T5E
TME
0603WAF2613T5E RSS 0.01 0.01 x 5000
MPN:
0603WAF2613T5E
Zmiana ceny:
-0.18% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Ilość [ x szt]: 15000+ 50000+ 100000+
Rezystor: thick film; SMD; 0603; 261kΩ; 100mW; ±1%; 75V; -55÷155°C