FDPF20N50T
Wekton
FDPF20N50T RSS 15.13 15.13 x 6
  • Zgodny z RoHS
Kod:
FDPF20N50T
Minimalne zamówienie:
6 szt.
Producent:
onsemi
Obudowa:
TO-220F
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.81% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
15.25
Ilość [ x szt]: 10+
Tranzystor N-MOSFET 500V 20A 38,5W 0,23R TO220F