ZA HDR100-24 ZA HDR100-24
Micros
ZA HDR100-24 ZA HDR100-24 RSS 207.30 207.30 168.54 + VAT
Kod:
353643
Zmiana ceny:
+29% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
Zasilacz impulsowy; jednowyjściowy; na szynę DIN; 92W; 24V; 3,83A; wymiary: 70x90x54.5mm; waga: 0.27 kg