BLM15GA750SN1D
TME
BLM15GA750SN1D RSS 2.13 2.13 1.73 + VAT
MPN:
BLM15GA750SN1D
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.47% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
2.12
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 250+ 500+ 1000+ 2500+ 5000+ 10000+
Ferryt: koralik; Imp.@ 100MHz: 75Ω; SMD; 0,2A; 0402; R: 0,13Ω; BLM