LQW18AN6N2C00D
Wekton
LQW18AN6N2C00D RSS 0.59 0.59 x 148
  • Zgodny z RoHS
Kod:
LQW18AN6N2C00D
Minimalne zamówienie:
148 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.31% (10.05.2026)
Poprzednia cena:
0.58
Ilość [ x szt]: 1000+
Dławik drutowy SMD 0603 6,2nH ±0,2nH 0,75A 0,082R Q:35