BTA316B-600CTJ
TME
RSS 3.89 3.89 3.16 + VAT
MPN:
BTA316B-600CTJ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-263
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.77% (26.04.2026)
Poprzednia cena:
3.92
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 800+
Triak; 600V; 16A; D2PAK; Igt: 35mA; Ifsm: 150A; 3Q,Hi-Com