PSMN1R0-25YLDX
TME
RSS 10.05 10.05 8.17 + VAT
MPN:
PSMN1R0-25YLDX
Producent:
Nexperia
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.4% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
10.09
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Tranzystor: N-MOSFET; NextPowerS3; unipolarny; 25V; 216A; 160W