PSMN0R9-25YLDX
TME
RSS 10.93 10.93 8.89 + VAT
MPN:
PSMN0R9-25YLDX
Producent:
Nexperia
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.46% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
10.98
Ilość [ x szt]: 5+ 25+
Tranzystor: N-MOSFET; NextPowerS3; unipolarny; 25V; 285A; 238W