STP12N120K5
TME
STP12N120K5 RSS 36.31 36.31 29.52 + VAT
MPN:
STP12N120K5
Producent:
STMicroelectronics
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.16% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
36.37
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 25+ 50+
Tranzystor: N-MOSFET; MDmesh™ K5; unipolarny; 1,2kV; 7,6A; Idm: 48A