NTU-1200-248EU Inverter, sine, 1200 W, 48 V, earthing contact
reichelt elektronik
NTU-1200-248EU Inverter, sine, 1200 W, 48 V, earthing contact RSS 314.74 314.74 EUR1342.71 PLN
  • Sklep zagraniczny
MPN:
NTU-1200-248EU
Kod:
349677
Producent:
MEAN WELL
GTIN-13:
Waluta:
euro
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.97% (10.01.2026)
Poprzednia cena:
MEAN WELL 230 V DC/AC inverter real sine 1200 W