CC45SL3DD101JYNNA
TME
RSS 0.33 0.33 x 2000
MPN:
CC45SL3DD101JYNNA
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.46% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.33
Ilość [ x szt]: 3000+ 5000+ 10000+ 25000+
Kondensator: ceramiczny; 100pF; 2kV; ±5%; THT; 5mm; Ø: 7,5mm; H: 5mm