B72205S0231K101
TME
RSS 0.61 0.61 x 5000
MPN:
B72205S0231K101
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-10% (29.03.2025)
Poprzednia cena:
0.69
Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 230VAC; 300VDC; 360V; 400A; Ø: 7mm