STD30NF06L
Wekton
STD30NF06L RSS 2.40 2.40 x 150
  • Zgodny z RoHS
Kod:
STD30NF06L
Minimalne zamówienie:
150 szt.
Producent:
UMW
Obudowa:
TO-252
Zmiana ceny:
+179% (16.12.2025)
Poprzednia cena:
0.86
Ilość [ x szt]: 200+
Tranzystor N-MOSFET 60V 30A 55W 0,029R TO252