CC45SL3JD330JYNNA
TME
RSS 0.38 0.38 x 2000
MPN:
CC45SL3JD330JYNNA
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.31% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.38
Ilość [ x szt]: 3000+ 5000+
Kondensator: ceramiczny; 33pF; 6kV; ±5%; THT; 7,5mm; Ø: 7,5mm; H: 6mm