FIX-RF11-3.2A
TME
FIX-RF11-3.2A RSS 0.21 0.21 x 50
MPN:
FIX-RF11-3.2A
Minimalne zamówienie:
50 szt.
Producent:
FIX&FASTEN
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.48% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
0.21
Ilość [ x szt]: 100+ 1000+ 5000+
Nóżka samoprzylepna; czarny; guma; A: 11,3mm; B: 10,7mm; C: 3,2mm