EV24-0.5-02-44M
TME
RSS 7.86 7.86 x 500
MPN:
801054-SF
Kod:
EV24-0.5-02-44M
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
SCHAFFNER / TE Connectivity
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.63% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
7.81
Dławik: common mode; THT; 500mA; R: 1250mΩ; 13x10mm; 44mH