EV24-0.8-02-18M
TME
RSS 7.86 7.86 x 500
MPN:
801055-SF
Kod:
EV24-0.8-02-18M
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
SCHAFFNER / TE Connectivity
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+6% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
7.43
Dławik: common mode; THT; 800mA; R: 438mΩ; 13x10mm; 18mH