EH28-1.0-02-36M
TME
RSS 10.04 10.04 x 500
MPN:
801086-SF
Kod:
EH28-1.0-02-36M
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
SCHAFFNER / TE Connectivity
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.24% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
10.06
Dławik: common mode; THT; 1A; R: 591mΩ; 24x20mm; 36mH