EH28-4.0-02-3M5-X
TME
RSS 10.73 10.73 x 500
MPN:
803735-SF
Kod:
EH28-4.0-02-3M5-X
Zmiana ceny:
-0.11% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
10.74
Dławik: common mode; THT; 4A; R: 52mΩ; 24x20mm; 3,5mH