EV24-2.0-02-2M5
TME
RSS 7.86 7.86 x 500
MPN:
801058-SF
Kod:
EV24-2.0-02-2M5
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
SCHAFFNER / TE Connectivity
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+4.24% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
7.54
Dławik: common mode; THT; 2A; R: 62mΩ; 13x10mm; 2,5mH