BTA445Z-800BTQ
TME
RSS 17.75 17.75 14.43 + VAT
MPN:
BTA445Z-800BTQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-247
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.25% (17.03.2026)
Poprzednia cena:
17.53
Ilość [ x szt]: 10+ 30+ 120+ 240+ 450+
Triak; 800V; 45A; SOT1292,TO3P; Igt: 50mA; Ifsm: 495A; 3Q,Hi-Com