BC338-25-LGE
TME
RSS 0.17 0.17 x 25
MPN:
BC338-25
Kod:
BC338-25-LGE
Minimalne zamówienie:
25 szt.
Producent:
LUGUANG ELECTRONIC
Zmiana ceny:
+0.24% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
0.17
Ilość [ x szt]: 100+ 500+ 1000+ 4000+ 12000+
Tranzystor: NPN; bipolarny; 25V; 0,8A; 0,625W; TO92