IHLP4040DZER4R7MA1
Wekton
IHLP4040DZER4R7MA1 RSS 14.97 14.97 x 30
  • Zgodny z RoHS
Kod:
IHLP4040DZER4R7MA1
Minimalne zamówienie:
30 szt.
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+214% (29.04.2026)
Poprzednia cena:
4.77
Ilość [ x szt]: 60+ 120+
9.5A 4.7uH ±20% 17A SMD,10.16x10.16mm Power Inductors