MOV-07D511K
TME
MOV-07D511K RSS 0.24 0.24 x 2000
MPN:
MOV-07D511K
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.17% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.24
Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 320VAC; 415VDC; 510V; 1,2kA; Ø7mm