MOV-07D221K
TME
MOV-07D221K RSS 0.23 0.23 x 2000
MPN:
MOV-07D221K
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.61% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.23
Ilość [ x szt]: 4000+
Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 140VAC; 180VDC; 220V; 1,2kA; Ø7mm