05-36-D-0076-A
TME
RSS 3.71 3.71 x 1000
MPN:
05-36-D-0076-A-4-06-4-T
Kod:
05-36-D-0076-A
Zmiana ceny:
+0.33% (02.05.2026)
Poprzednia cena:
3.70
Taśma FFC; Żyły: 36; R.taśmy: 0,5mm; L: 76mm; 500mA; 60V; FFC5-TIN