05-36-D-0050-A
TME
RSS 4.02 4.02 x 500
MPN:
05-36-D-0050-A-4-06-4-T
Kod:
05-36-D-0050-A
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
GCT
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.3% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
4.03
Ilość [ x szt]: 1000+
Taśma FFC; Żyły: 36; R.taśmy: 0,5mm; L: 50mm; 500mA; 60V; FFC5-TIN