05-36-D-0152-A
TME
RSS 3.87 3.87 x 1000
MPN:
05-36-D-0152-A-4-06-4-T
Kod:
05-36-D-0152-A
Zmiana ceny:
+0.64% (02.05.2026)
Poprzednia cena:
3.85
Taśma FFC; Żyły: 36; R.taśmy: 0,5mm; L: 152mm; 500mA; 60V; FFC5-TIN