ABPH600-0150-SET
TME
ABPH600-0150-SET RSS 183.27 183.27 149.00 + VAT
MPN:
ABPH 600-0150 - SET
Kod:
ABPH600-0150-SET
Producent:
BOPLA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.38% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
183.96
Obudowa: z panelem; ALUBOS 600; X: 57mm; Y: 150mm; Z: 32mm; aluminium