VFD-350P-48
TME
RSS
80.18
65.19 + VAT
- MPN:
- VFD-350P-48
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -1.67% (30.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla vfd
Sterownik silnika DC; 350W; 20÷55VDC; OUT: 1; 10A; -30÷70°C; 92,5%