VFD-150P-48
TME
RSS
67.75
55.08 + VAT
- MPN:
- VFD-150P-48
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +1.24% (30.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla vfd
Sterownik silnika DC; 150W; 20÷55VDC; OUT: 1; 4,3A; -30÷70°C; 93%