ZA LRS150-12 ZA LRS150-12
Micros
ZA LRS150-12 ZA LRS150-12 RSS 61.97 61.97 50.38 + VAT
Kod:
125079
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-13% (04.04.2026)
Poprzednia cena:
Zasilacz; modułowy; miniaturowy; 150W; 12V; 12.5A; wymiary: 159x97x30mm; waga: 0.38 kg