AVR-M1608C180MT6AB
TME
AVR-M1608C180MT6AB RSS 0.27 0.27 x 4000
MPN:
AVR-M1608C180MT6AB
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.11% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.27
Ilość [ x szt]: 8000+ 12000+ 16000+ 20000+ 28000+ 40000+
Warystor: wielowarstwowy; SMD; 0603; 11VDC; 0,1J; 30A; 18V