KCZ1210AH900HRTD25
TME
RSS 0.79 0.79 x 4000
MPN:
KCZ1210AH900HRTD25
Minimalne zamówienie:
4 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.15% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.79
Ilość [ x szt]: 8000+
Filtr: przeciwzakłóceniowy; R: 1,75Ω; Rcewki: 1,75Ω; Z: 90Ω; 168nH