NLCV32T-2R2M-EFR
TME
RSS 0.39 0.39 x 2000
MPN:
NLCV32T-2R2M-EFR
Minimalne zamówienie:
2 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.65% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.39
Dławik: drutowy; SMD; 1210; 2,2uH; 1,2A; R: 138mΩ; ±20%; -40÷105°C