ECWF6224HLB
TME
RSS 4.54 4.54 x 500
MPN:
ECWF6224HLB
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.63% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
4.51
Ilość [ x szt]: 5000+
Kondensator: polipropylenowy; ECWF; 0,22uF; 630VDC; THT; ±3%; 10mm