CK45-B3DD102KYGNA
TME
RSS 0.55 0.55 x 1000
MPN:
CK45-B3DD102KYGNA
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.66% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.56
Ilość [ x szt]: 2000+ 3000+ 5000+
Kondensator: ceramiczny; 1000pF; 2kV; ±10%; THT; 5mm; Ø: 7,5mm; H: 5mm