CK45-B3DD102KYNNA
TME
RSS 0.51 0.51 x 1000
MPN:
CK45-B3DD102KYNNA
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Producent:
TDK
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.73% (23.04.2026)
Poprzednia cena:
0.51
Ilość [ x szt]: 2000+
Kondensator: ceramiczny; 1000pF; 2kV; ±10%; THT; 5mm; Ø: 7,5mm; H: 5mm