ACS-5S-24R-J
TME
ACS-5S-24R-J RSS 4.58 4.58 3.72 + VAT
MPN:
ACS5S 24R J TR
Kod:
ACS-5S-24R-J
Producent:
ARCOL/OHMITE
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.88% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
4.54
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 100+ 200+ 400+
Rezystor: drutowy; THT; 24Ω; 5W; ±5%; ACS5S; 157V; Ø0,8x35mm; Ø: 4,8mm