MCPCB-MC-NT-1SB22-S
Maritex
MCPCB-MC-NT-1SB22-S RSS 1.01 1.01 0.82 + VAT
MPN:
XLAMP-MCE STAR PCB SERIES GERBER
Kod:
d370a2
Producent:
PCB-TECH
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-18% (01.06.2025)
Poprzednia cena:
1.23
Ilość [ x szt]: 24+ 120+ 216+ 480+
Podłoże MCPCB, przewodność cieplna 2W/(m*K), grubość: 2mm, Ilość warstw - 1, kolor legendy: złota, rozmiar: gwiazdka 22mm, pokrycie padów: złoto; Star, /24