OPRAWA LED KANLO OKRĄGŁA 12W 4000K 1150LM IP54 BIAŁA C45-KAN2-12-WHR-4K
TIM SA
RSS
39.27
31.93 + VAT
- MPN:
- C45-KAN2-12-WHR-4K
- Kod:
- Producent:
- BEMKO
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -2.26% (28.04.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla whr
Dane techniczne
Zasilanie 230 V – 50 Hz Barwa świetlna 4000 K (neutralna) Moc 12 W Strumień świetlny LED 1150 LM Kąt świecenia 120° Współczynnik oddawania kolorów CRI>80 Żywotność 30 000 H Średnica 178 MM Głębokość 51 MM Temperatura pracy od -15° do +35°C Stopień szczelności (IP) IP 54 Klasa ochrony mechanicznej (IK) IK 08 Kolor Biały Styl lampy Nowoczesny, Minimalistyczny Typ lampy Sufitowe (plafony), Ledowe Pomieszczenie Łazienka, Kuchnia, Przedpokój, Garderoba Materiał Tworzywo sztuczne Producent BEMKO Zestaw zawiera Plafon LED