Plafoniera LED KANLO 12W 4000K 1150lm IP54 czarna C45-KAN2-12-BLR-4K-MS
TIM SA
Plafoniera LED KANLO 12W 4000K 1150lm IP54 czarna C45-KAN2-12-BLR-4K-MS RSS 59.51 59.51 48.38 + VAT
MPN:
C45-KAN2-12-BLR-4K-MS
Kod:
Producent:
BEMKO
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-2.27% (28.04.2026)
Poprzednia cena:
60.89
Dane techniczne
Zasilanie 230 V – 50 Hz Barwa świetlna 4000 K (neutralna) Moc 12 W Strumień świetlny LED 1150 LM Kąt świecenia 120° Współczynnik oddawania kolorów CRI>80 Żywotność 30 000 H Średnica 178 MM Głębokość 51 MM Temperatura pracy od -15° do +35°C Stopień szczelności (IP) IP 54 Klasa ochrony mechanicznej (IK) IK 08 Kolor Czarny Styl lampy Nowoczesny, Minimalistyczny Typ lampy Sufitowe (plafony), Ledowe Pomieszczenie Łazienka, klatka schodwa, Przedpokój, Piwnica Materiał Tworzywo sztuczne Producent BEMKO Zestaw zawiera Plafon LED